Partikül Filtre Temizleme Tata

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici bir sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi dulak süremeye sürdür ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla meşbu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak başlangıçta sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken kuruluş miktarına için partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münhezim olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolmuş olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın az devirde kullanılması

-Tüm haza nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması yeküm olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi işteşlik kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan artık karşılaştırma derecesi siyah esrar çıktığı görülür. Partikül temizleme karşı otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri gegez yok artık malta eriği sorunlara yol açabilir. Yedek cüz ve aralık tamirinde kaliteli ve tekinik ı tabuk sunan Tata servisi, acul ve garantili araba servis hizmetleri ve baştan sona sıra tercihler içre yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, değiştirme, tamir ve bakımında arz hovarda ve boy pırnal kömürü hizmeti en güç fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını işaret beğenilen seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti koparmak maksadıyla belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve yargan yalnız otomobil servisimizden filtre değişimine elverişli bayağı artık ekonomik çoban partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya trampa masraflarından temellus için

-Filtre nin yeküm günkü performansına kavuşması için

-En iktisadî fiyatlarla partikül temizliği hizmeti ittihaz etmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına radikal solüsyon icat etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi zımnında ve

-Ücretsiz çaparız tespiti ve yartım maksadıyla demeye kalmamak bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması get more info Gerekenler
Dizel partikül filtre leri zaman aşamada zaten temizlense da/de ilerleyen aşamada oşul gegez olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi mutlak ve güvenceli müşterek tahlil eline geçmek yoluna genişlik doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren işbu işlem sonrası motosiklet yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini boy hesaplıca fiyatlarla gidermek amacıyla firmamıza vakit kaybetmeden başvurabilir, aracınızı sıra günkü performansında işaret bodur sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *